Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Go
oc: Anatz

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Advanced
oc: Avançat

en: Create content
oc: Crear un contengut

en: Full
oc: Complet
