Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Go
pl: Idź

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Create content
pl: Dodaj zawartość

en: Full
pl: Pełny

en: Trash
pl: Kosz

en: Manage content
pl: Zarządzanie zawartością

en: Media library
pl: Biblioteka mediów

en: Basic site settings
pl: Podstawowe ustawienia witryny
