Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Go
ru: Пуск

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Create content
ru: Добавить материал

en: Recent
ru: Последний

en: Full
ru: Полный

en: Intermediate
ru: Средний

en: Trash
ru: Корзина

en: Manage content
ru: Управлять содержимым

en: Media library
ru: Медиа-библиотека

en: Basic site settings
ru: Основные настройки сайта
