Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Go
uk: Перехід

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Advanced
uk: Розширені

en: Create content
uk: Створити вміст

en: Recent
uk: Останні

en: Full
uk: Повністю

en: Intermediate
uk: Проміжне

en: Trash
uk: Смітник

en: Manage content
uk: Керувати матеріалами

en: Media library
uk: Медіатека

en: Basic site settings
uk: Основні налаштування сайту
