Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
az: Naməlum

en: Advanced
az: Əlavə

en: Full
az: Tam

en: Media library
az: Media kitabxanası

en: Basic site settings
az: Əsas sayt parametrləri
