Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Go
ca: Vés-hi

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Advanced
ca: Avançat

en: Create content
ca: Crea contingut

en: Full
ca: Complet

en: Basic site settings
ca: Paràmetres bàsics del lloc
