Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Unknown
de: Unbekannt

en: Advanced
de: Erweitert

en: Create content
de: Inhalt erstellen

en: Recent
de: Neueste

en: Full
de: Vollständig

en: Intermediate
de: Medium

en: Trash
de: Papierkorb

en: Manage content
de: Inhalte verwalten

en: Media library
de: Medienbibliothek

en: Basic site settings
de: Grundeinstellungen der Website
