Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Create content
el: Υποβολή ύλης

en: Recent
el: Πρόσφατο

en: Full
el: Πλήρες
