Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Go
es: Ir

en: Unknown
es: Desconocido

en: Advanced
es: Avanzado

en: Create content
es: Crear contenido

en: Recent
es: Reciente

en: Full
es: Completo

en: Intermediate
es: Intermedio

en: Trash
es: Papelera

en: Manage content
es: Administrar contenido

en: Media library
es: Biblioteca de medios

en: Basic site settings
es: Configuraciones básicas del sitio
