Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Go
eu: Joan

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Create content
eu: Edukia sortu

en: Recent
eu: Berriki erabiliak

en: Full
eu: Osoa
