Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Go
fa: برو

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Create content
fa: ایجاد محتوا

en: Full
fa: کامل

en: Manage content
fa: مدیریت محتوا

en: Media library
fa: کتابخانه رسانه

en: Basic site settings
fa: تنظیمات اصلی سایت
