Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Go
he: קדימה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Advanced
he: מתקדם

en: Create content
he: יצירת תוכן

en: Full
he: מלא

en: Trash
he: אשפה

en: Manage content
he: ניהול תוכן

en: Basic site settings
he: הגדרות אתר בסיסיות
