Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Go
hr: Idi

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Advanced
hr: Napredno

en: Create content
hr: Dodaj sadržaj

en: Recent
hr: Nedavni
