Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Go
hu: Mehet

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Advanced
hu: Haladó

en: Create content
hu: Tartalom beküldése

en: Recent
hu: Friss

en: Full
hu: Teljes

en: Intermediate
hu: Közepes

en: Trash
hu: Kuka

en: Manage content
hu: Tartalom kezelése

en: Media library
hu: Médiakönyvtár

en: Basic site settings
hu: Alapvető webhelybeállítások
