Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Create content
is: Setja inn efni

en: Manage content
is: Sjá um efni

en: Media library
is: Margmiðlunarsafn
