Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Go
lv: Aiziet

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Create content
lv: Veidot saturu

en: Full
lv: Pilns
