Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Go
nl: Filter

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Create content
nl: Inhoud aanmaken

en: Recent
nl: Recente

en: Full
nl: Volledig

en: Intermediate
nl: Gemiddeld

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Manage content
nl: Inhoud beheren

en: Media library
nl: Media-bibliotheek

en: Basic site settings
nl: Basis site-instellingen
