Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Go
ro: Mergi

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Advanced
ro: Avansat

en: Create content
ro: Creează conţinut

en: Full
ro: Complet

en: Intermediate
ro: Intermediar

en: Basic site settings
ro: Setări de bază ale site-ului
