Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Go
sk: Prejsť

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Create content
sk: Vytvoriť obsah

en: Full
sk: Plný

en: Basic site settings
sk: Základné nastavenia stránky
