Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Go
sv: Gå till

en: Unknown
sv: Okänd

en: Advanced
sv: Utökad

en: Create content
sv: Skapa innehåll

en: Full
sv: Fullständig

en: Media library
sv: Mediabibliotek

en: Basic site settings
sv: Grundläggande inställningar för webbplats
