Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Go
ta: செல்

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Create content
ta: உள்ளடக்கம் உருவாக்க

en: Full
ta: முழு
