Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Go
tr: Devam et

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Create content
tr: İçerik yarat

en: Recent
tr: Son eklenenler

en: Full
tr: Tam

en: Basic site settings
tr: Temel site ayarları
