Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Go
vi: Đi

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Create content
vi: Tạo nội dung

en: Full
vi: Đầy đủ

en: Trash
vi: Rác
