Project Browser (2.0.0-alpha4) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: List
bn: তালিকা

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Weight
bn: ভর

en: Install
bn: ইন্সটল

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
