Project Browser (2.0.0-alpha7) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: List
af: Lys

en: Actions
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Browse projects
af: Blaai deur projekte

en: Projects
af: Projekte

en: Categories
af: Kategorieë

en: Search
af: Soek

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Continue
af: Gaan voort

en: Source
af: Bron

en: Search results
af: Soektogresultate
