Project Browser (2.0.0-alpha8) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Status
si: තත්වය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Search
si: සොයන්න

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
