Project Browser (2.0.0-alpha9) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Status
eo: Stato

en: List
eo: Listo

en: Actions
eo: Agoj

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Search
eo: Serĉu

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Search results
eo: Serĉrezultoj

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
