Project Browser (2.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Status
mn: Төлөв

en: List
mn: Жагсаалт

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Search
mn: Хайх

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Help
mn: Тусламж

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Configure
mn: Тохируулах
