Project Browser (2.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Status
oc: Estatut

en: List
oc: Listar

en: Actions
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Projects
oc: Projèctes

en: Categories
oc: Categorias

en: Search
oc: Recercar

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Help
oc: Ajuda

en: Continue
oc: Contunhar

en: Configure
oc: Configurar

en: Last
oc: Darrièr

en: Uninstall
oc: Desinstallar

en: Install
oc: Installar

en: Sort by
oc: Triar per

en: Source
oc: Font

en: Search results
oc: Resultats de la recèrca

en: First
oc: Primièr

en: Enabled filters
oc: Filtres activats

en: Installed
oc: Installat

en: Grid
oc: Grasilha

en: About
oc: A prepaus

en: Default sort
oc: Triada per defaut

en: Newest first
oc: Las mai recents d'en primièr

en: Uses
oc: Usatges

en: Items per page
oc: Elements per pagina
