Project Browser (2.1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: List
eu: Zerrenda

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Search
eu: Bilatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Help
eu: Laguntza

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Last
eu: Azkena

en: Uninstall
eu: Desinstalatu

en: Install
eu: Instalatu

en: Source
eu: Iturburua

en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: First
eu: Lehena

en: Enabled filters
eu: Filtroak gaituak izan dira

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Grid
eu: Sareta

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak
