Project Browser (2.1.0) - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Status
cs: Stav

en: List
cs: Seznam

en: Actions
cs: Akce

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Categories
cs: Kategorie

en: Search
cs: Hledat

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Help
cs: Nápověda

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Configure
cs: Nastavení

en: Last
cs: Poslední

en: Uninstall
cs: Odinstalovat

en: Install
cs: Instalovat

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Source
cs: Zdroj

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: First
cs: První

en: Enabled filters
cs: Povolené filtry

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Recipes
cs: Recepty

en: Grid
cs: Mřížka

en: Filter by category
cs: Filtrovat podle kategorie

en: About
cs: Popis

en: Default sort
cs: Výchozí řazení

en: Newest first
cs: Nejnovější první

en: Directory path
cs: Cesta k adresáři

en: Uses
cs: Použití

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec
