Project Browser (2.1.0) - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Status
et: Olek

en: List
et: Nimekiri

en: Actions
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Browse projects
et: Sirvi projekte

en: Projects
et: Projektid

en: Categories
et: Kategooriad

en: Search
et: Otsing

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Help
et: Abi

en: Continue
et: Jätka

en: Configure
et: Seadistus

en: Last
et: Viimane

en: Uninstall
et: Eemaldamine

en: Install
et: Paigalda

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Source
et: Allikas

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: First
et: Esimene

en: Enabled filters
et: Aktiveeritud filtrid

en: Most popular
et: Populaarseim

en: Permissions
et: Õigused

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Recipes
et: Retseptid

en: Grid
et: Ruudustik

en: About
et: Programmist

en: Default sort
et: Vaikimisi sortimine

en: Newest first
et: Uuemad enne

en: Directory path
et: Sihtkataloog

en: Uses
et: Kasutab

en: Items per page
et: Kirjeid lehel
