Project Browser (2.1.0) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: List
nn: Liste

en: Actions
nn: Handlingar

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Search
nn: Søk

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Help
nn: Hjelp

en: Continue
nn: Hald fram

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Uninstall
nn: Avinstaller

en: Install
nn: Installer

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Search results
nn: Søkeresultat

en: Permissions
nn: Rettar
