Project Browser (2.1.0) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: Uninstall
pa: ਅਣ-ਇੰਸਟਾਲ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ
