Project Browser (2.1.1) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Status
am: ሁኔታ

en: List
am: ዝርዝር

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Search
am: ፈልግ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Help
am: እርዳታ

en: Configure
am: ውቀር

en: Uninstall
am: አራግፍ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Source
am: ምንጭ

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
