Project Browser (2.1.1) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Status
br: Statud

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Permissions
br: Aotreoù

en: About
br: Diwar-benn
