Project Browser (2.1.1) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: List
hr: Popis

en: Actions
hr: Akcije

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Categories
hr: Kategorije

en: Search
hr: Pretraga

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Help
hr: Pomoć

en: Continue
hr: Nastavi

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Uninstall
hr: Deinstaliraj

en: Install
hr: Instaliraj

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Source
hr: Izvor

en: Search results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Enabled filters
hr: Omogućeni prečistači

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Installed
hr: Instaliran

en: Grid
hr: Mreža

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
