Project Browser (2.1.1) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: List
lt: Sąrašas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Projects
lt: Projektai

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Search
lt: Paieška

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Help
lt: Pagalba

en: Continue
lt: Tęsti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Last
lt: Paskutinis

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: Install
lt: Įdiegti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Source
lt: Šaltinis

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: First
lt: Pirmas

en: Enabled filters
lt: Įjungti filtrai

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Recipes
lt: Receptai

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Filter by category
lt: Filtruoti pagal kategorija

en: Contrib modules
lt: Pateikti moduliai

en: About
lt: Apie

en: Default sort
lt: Numatytas duomenų rikiavimas

en: Newest first
lt: Nauji pradžioj

en: Directory path
lt: Katalogo kelias

en: Uses
lt: Naudoja

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Learn more
lt: Sužinoti daugiau
