Project Browser (2.1.1) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: List
lv: Saraksts

en: Actions
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Projects
lv: Projekts

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Search
lv: Meklēt

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Help
lv: Palīdzība

en: Continue
lv: Turpināt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Last
lv: Pēdējā

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: Install
lv: Instalēt

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Source
lv: Avots

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: First
lv: Pirmā

en: Enabled filters
lv: Iespējotie filtri

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Installed
lv: Instalēts

en: Recipes
lv: Receptes

en: Grid
lv: Režģis

en: About
lv: Par

en: Default sort
lv: Noklusējuma kārtošana

en: Newest first
lv: Jaunākais vispirms

en: Uses
lv: Lieto

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā
