Project Browser (2.1.1) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: List
ps: لړ

en: Actions
ps: چارې

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Search
ps: لټون

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Help
ps: مرسته

en: Continue
ps: دوام

en: Configure
ps: سازول

en: Install
ps: لګول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Source
ps: سرچينه

en: Search results
ps: پایلې پلټون

en: Permissions
ps: اجازې

en: Installed
ps: لګول شوي

en: Grid
ps: ځاليز

en: About
ps: په اړه
