Project Browser (2.1.1) - en to ro translation catalogue (35 entries)

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Status
ro: Stare

en: List
ro: Listă

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Projects
ro: Proiecte

en: Categories
ro: Categorii

en: Search
ro: Căutare

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Help
ro: Ajutor

en: Continue
ro: Continuare

en: Configure
ro: Configurează

en: Last
ro: Ultimul

en: Uninstall
ro: Dezinstalați

en: Install
ro: Instalare

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Source
ro: Sursă

en: Search results
ro: Rezultatele căutării

en: First
ro: Primul

en: Enabled filters
ro: Filtre active

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Installed
ro: Instalat

en: Grid
ro: Grilă

en: About
ro: Despre

en: Default sort
ro: Sortare implicită

en: Newest first
ro: Cele noi primele

en: Uses
ro: Folosește

en: Sort options
ro: Opțiuni de sortare

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: Learn more
ro: Află mai multe
