Project Browser (2.1.1) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Status
ur: حالت

en: List
ur: فہرست

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Search
ur: تلاش

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Help
ur: مدد

en: Configure
ur: ترتیب

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
