Project Browser (2.1.2) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: List
kk: Көрсету

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Categories
kk: Категория

en: Search
kk: Іздестіру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Help
kk: Көмек

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Configure
kk: Баптау

en: Uninstall
kk: Жою

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Permissions
kk: Құқықтары
