Project Browser (2.1.2) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: List
mr: यादी

en: Actions
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Search
mr: शोध

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Help
mr: मदत

en: Install
mr: इन्स्टॉल

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Search results
mr: शोध परिणाम
