Project Browser (2.1.2) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: List
sq: Lista

en: Actions
sq: Veprimet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Search
sq: Kërko

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Help
sq: Ndihmë

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Uninstall
sq: Çinstalo

en: Install
sq: Instalo

en: Search results
sq: Rezultatet e kërkimit

en: Permissions
sq: Të drejta

en: About
sq: Informacione
