Project Browser (2.1.2) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Categories
sr: Категорије

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Placeholder
sr: Резервисано место
