Project Browser (2.1.2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Search
ta: தேடல்

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Help
ta: உதவி

en: Configure
ta: தகவமைக்குக
