Project Browser (2.1.3) - en to ar translation catalogue (34 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Status
ar: الحالة

en: List
ar: لائحة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Projects
ar: المشاريع

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Search
ar: بحث

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Help
ar: مساعدة

en: Continue
ar: متابعة

en: Configure
ar: ضبط

en: Last
ar: الأخيرة

en: Uninstall
ar: إزالة

en: Install
ar: تثبيت

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Source
ar: المصدر

en: Search results
ar: نتائج البحث

en: First
ar: الأولى

en: Enabled filters
ar: المرشحات المفعلة

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Installed
ar: مثبت

en: Recipes
ar: الوصفات

en: Grid
ar: شبكة

en: About
ar: حول

en: Default sort
ar: الترتيب المبدئي

en: Newest first
ar: الأحدث أولاً

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: Placeholder
ar: الرمز البديل
