Project Browser (2.1.3) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Status
ka: სტატუსი

en: List
ka: სია

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Search
ka: ძიება

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Help
ka: დახმარება

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Install
ka: დაყენება

en: Source
ka: წყარო

en: Permissions
ka: უფლებები
