Project Browser (2.1.3) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: List
mg: Lisitra

en: Actions
mg: Asa

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: Source
mg: Loharano
